českyenglishdeutschпо-русски
.:Kontakty:.
Tel.: 00420 465 424 900
Fax: 00420 465 424 903

E-mail: obchod@ltc.cz
.:Výrobek:.

Nový elektronický obchod společnosti LTC Vysoké Mýto, a.s. - shop.ltc.cz

Historie firmy


Společnost LTC Vysoké Mýto, a.s. byla založena 16. září 1996 jako balírna suchých plodů,dražovaného a sušeného ovoce, luštěnin a rýže. Začala se dynamicky rozvíjet a její výrobky velice brzy získaly pevné místo na domácím trhu. Nyní se snažíme především obohacovat stávající sortiment o nové, atraktivní produkty.


Mezi přední zákazníky patří velkoodběratelé, potravinářské společnosti a obchodní řetězce, jejichž počet neustále rozšiřujeme. Dnes patří společnost LTC Vysoké Mýto, a.s. k největším zpracovatelům a dodavatelům suchých plodů v České republice a úspěšně dobývá trhy v některých okolních státech ( Slovensko, Polsko, Bulharsko, Ukrajina …)


Při hledání nejvhodnějších dodavatelů vedení firmy poměrně brzy navázalo kontakt přímo s producenty v zámoří. Kritériem při jejich výběru se stala v prvé řadě serióznost prodávajícího a kvalita nabízené suroviny. V současnosti máme vytvořenu síť obchodních partnerů v Evropě, Americe, Africe i Asii a neustále ji rozšiřujeme.


Cenová politika je tvořena s ohledem na schopnost prosadit se na domácím trhu. Prvořadou zůstává snaha nabídnout zákazníkům nejvyšší kvalitu za obvyklé ceny.


Na kvalitě a serióznosti je založena celá firemní strategie, systém řízení a další výrobní procesy. V roce 2003 jsme získali certifikát systému managementu jakosti podle normy ČSN EN ISO 9001, v roce 2004 certifikát HACCP a nyní usilujeme o získání certifikátu pro výrobce a prodejce potravin IFS a BRC.
Normy
ISO 9001:2008HACCPfood BRCIFS Food
© ltc.cz, 2021, PPSU s.r.o. | xhtml 1.1, css valid